Hyundai, Şimdi Al 6 ay Sonra Öde Kredi Kampanyası

Hyundai, müşterilerine araç alımında kolaylık ve esneklik sunan “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde” kredi kampanyası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özel kampanya, tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerli olup, 30.06.2023 tarihine kadar sürecek.

Hyundai, Şimdi Al 6 ay Sonra Öde Kredi Kampanyası
Görüntüleme: 26

En yeni haberler için takip et! > Google Haberler


Şimdi Al 6 ay Sonra Öde Kredi Kampanyası

Kampanya kapsamında, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve TEB Oto Finans tarafından sunulan avantajlı faiz oranlarıyla müşterilere ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 6 ay ertelemeli kredi kullanımlarında faiz oranları %3,49’dan başlarken, 3 ay ertelemeli kredi kullanımlarında ise faiz oranları %3,49 veya %3,75 seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler, araçlarını hemen satın alabilir ve ödemelerine 6 ay sonra başlayabilirler.

Kampanya, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarını ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarını kapsamaktadır. Bu sayede herkes, istediği Hyundai modelini seçerek kampanya avantajlarından faydalanabilir.

Araç alımında önemli bir faktör olan tahsis ücreti de bu kampanyada öne çıkmaktadır. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus olup, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olarak belirlenmiştir. Ayrıca müşteriler, tahsis ücretinin %10’u oranında olan Banka Sigorta ve Muamele Vergisi’ni ödemektedirler.

Hyundai, müşteri memnuniyetine ve güvenliğine önem vererek kampanya koşullarında BDDK Yönetmeliği’ne uyum sağlamaktadır. Bu kapsamda taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerli olup, kampanya şartları bu sınırlamalar çerçevesinde sunulmaktadır.

Kampanya Detayları

Hyundai Assan, müşteri taleplerine ve pazardaki değişikliklere göre fiyatlar ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bu nedenle müşteriler, kampanya detaylarını güncel olarak yetkili satıcılardan veya resmi Hyundai web sitesinden takip edebilirler.

Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde” kredi kampanyası, Hyundai’nin müşterilere sunduğu ödeme kolaylığı ve esneklik ile araç sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkes için cazip bir seçenek sunuyor. Bu kampanya ile Hyundai’ye olan talebin artması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenmektedir.

Unutmayın, kampanya tarihleri ve koşulları değişebilir. En güncel bilgileri almak ve detaylı bilgi için size en yakın Hyundai yetkili satıcısına başvurmanızı öneririz.

Hyundai Fiyat Listesi

  • Hyundai, Şimdi Al 6 ay Sonra Öde Kredi Kampanyası Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir